Srdečně Vás zveme na prohlídku prostor, které jsou využívány pro potřeby rané péče Krůček. Akce se koná ku příležitosti celostátního Týdne sociálních služeb (07. – 13. 10. 2019), pod záštitou Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.

Nejdříve budete mít příležitost nahlídnout do prostor ambulance Krůčku, která se nachází v Sokolově, a to dne 09. 10. 2019. Dozvíte se zde k čemu ambulance v kraji slouží a jaké služby obyvatelům karlovarského kraje nabízí. O dva dny později, 11. 10. 2019, Vás tým rané péče bude s radostí očekávat v prostorách chebské kanceláře, odkud se vyjíždí do domácího prostředí našich stávajících klientských rodin. Taktéž zde získáte informace o službách, které jsou dostupné terénní formou služby.

Dále v tomto příspěvku najdete zvací plakáty, které obsahují data, otevírací dobu a orientační mapku pro každé zařízení.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V PROSTORÁCH RANÉ PÉČE KRŮČEK – AMBULANCE (Ambulance sídlí v budově denního stacionáře MATEŘÍDOUŠKA)

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V PROSTORÁCH RANÉ PÉČE KRŮČEK – ZÁZEMÍ TERÉNNÍ SLUŽBY