Vážení rodiče,

raná péče Krůček i nadále poskytuje poradenství pro rodiny s dětmi. Poradenství je funkční jak telefonické, tak po emailu. Pouze nemůžeme v těchto dnech dojíždět do domácího prostředí na běžné konzultační návštěvy vzhledem k vyhlášeným celostátním opatřením.  Nechceme Vás, ani naše poradce vystavovat nebezpečí nákazy a tudíž jsme zvolili tuto formu poradenství. Dále je do odvolání těchto opatření pozastaven příjem nových uživatelů pro nemožnost podpisu smlouvy. Zájemci o službu rané péče si mohou na našich webových stránkách stáhnout formulář žádosti: „Žádost o poskytování sociální služby Raná péče“ v sekci DOKUMENTY. Žádosti nám zájemci mohou po vyplnění zasílat na e-mail ranapece@szss-cheb.cz nebo poštou na adresu terénní služby: Kamenná 40, Cheb 35002. Doručené žádosti budou zařazovány do pořadníku dle pořadí, ve kterém budou doručeny.  V důsledku mimořádných opatření je také nadále uzavřena ambulance rané péče, která sídlí v budově denního stacionáře, jež byl nařízením vlády uzavřen s účinností od 16.3.2020.

Když si dáte do vyhledávače naší webovou adresu https://www.szss-cheb.cz, tak zde najdete všechny KONTAKTY, jak telefonické, tak také emailové adresy na jednotlivé poradce https://www.szss-cheb.cz/nase-sluzby/socialni-sluzby/rana-pece/kontakty/, ale také i další důležité a zajímavé informace v sekci AKTUALITY, které můžete využít při pobytu doma https://www.szss-cheb.cz/rubrika/rp-aktuality/.

Naši poradci jsou připraveni Vám okamžitě poradit. Nemusíte se tudíž ostýchat a cokoliv Vás trápí z dané oblasti, tak se můžete dotázat od 8:00 – do 15:30 hodin.

Vážení rodiče, přejeme Vám, abyste zvládli současnou situaci, buďte na sebe všichni opatrní a těšíme se, že po překonání současných obtíží bude zase všechno jako dřív.

Tým poradců rané péče Krůček