Opět otevíráme NZDM

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Pohoda - aktuality
Od 11. 5. 2020 opět otevíráme klub pro naše uživatele! Klub bude v provozu každý všední den dle klasické provozní doby od 14:00 do 18:00 hodin. Fungujeme však zatím v omezeném režimu, proto je nutná domluva o návštěvě zařízení předem a to buď osobně v době provozních hodin, telefonicky na tel.: 770 184 475 nebo přes FB stránky - Nzdm Pohoda. Moc se na vás všechny těšíme :)
Zobrazit více

Informace o dočasném uzavření NZDM Pohoda

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Pohoda - aktuality
Vzhledem k preventivním opatřením proti přenosu nového typu viru způsobujícího onemocnění COVID-19, které zavádí vláda ČR, bude klub do odvolání UZAVŘENÝ. O opětovném otevření vás budeme informovat zde, na facebookových stránkách - FB Nzdm Pohoda a na cedulích umístěných na vstupních dveřích zařízení. V případě potřeby nebo dotazů nás můžete kontaktovat na tel.: 770 184 475. Zároveň vás prosíme, abyste byli ohleduplní k sobě, k blízkým i k ostatním a respektovali nařízení vlády o zákazu volného pohybu a zůstali doma. Děkujeme za pochopení. Tým NZDM Pohoda
Zobrazit více

Den sociálních služeb

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Pohoda - aktuality
Den sociálních služeb se bude konat v pondělí 7. října na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad od 10:00. Pokud si chcete popovídat s pracovníky NZDM „Pohoda„ přijďte za námi v době od 10:00 do 13:30 hodin. Rádi Vám odpovíme na všechny Vaše dotazy a sdělíme bližší informace o naší službě. Jedná se o první ročník akce, kterou pořádá město Cheb na podporu poskytovatelů sociálních služeb.
Zobrazit více